Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Kamera IP obrotowa LC-6362 PREMIUM

Brak komentarzy »

Kamera IP obrotowa LC-6362 PREMIUM to funkcjonalne urządzenie do nadzoru wideo w oparciu o sieć komputerową z protokołem IP, które ze względu na swoje właściwości użytkowe doskonale sprawdza się w takich obiektach, jak: domy jednorodzinne (monitoring niani), sklepy, szkoły, przedszkola (zdalny podgląd obrazu z kamery dla uprawionych użytkowników, np. dla rodziców), hotele oraz restauracje. Jedną z podstawowych zalet modelu LC-6362 PREMIUM jest możliwość sterowania głowicą kamery, podobnie jak to ma miejsce w kamerach typu PTZ. W przypadku omawianego produktu możemy zmieniać kąt obrotu (0 ~ 270°) i pochylenia (90°) z prędkością od 5 do 50°/s.

W kamerze sieciowej LC-6362 PREMIUM zastosowano profesjonalny przetwornik obrazu CMOS, który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc (wbudowane diody LED do obserwacji w ciemności), zapewnia czysty i wiernie odwzorowany obraz obserwowanej sceny, zarówno podczas prowadzenia obserwacji w świetle dziennym, jak i nocnym. Kamera IP wewnętrzna LC-6362 PREMIUM oferuje obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480) i QVGA (320 x 240).

Obraz z kamery IP LC-6362 PREMIUM może być zdalnie podglądy za pomocą najpopularniejszych modeli smartfonów i tabletów, bazujących na systemach iOS (iPhone), czy Android. Na uwagę zasługują także inne cechy użytkowe modelu LC-6362 PREMIUM, takie jak: automatyczne wzmocnienie sygnału AGC, rozszerzony okres gwarancyjny do 3 lat oraz bezprzewodowa łączność Wi-Fi i powiadomienia e-mail.

Skomentuj