Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Kamery dzień noc

Brak komentarzy »
Kamery dzień noc z serii LC-618 zostały wyposażone w solidną i estetyczną półkulistą obudowę, dzięki której mogą pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur od -30 do +50 stopni Celsjusza. Sercem tej profesjonalnej kamery CCTV jest najwyższej klasy przetwornik CCD SONY ExView HAD 1/3”. Światłoczułość tego modelu to aż 0,05Lx, co pozwala na monitorowanie obiektu niemalże w całkowitych ciemnościach. Bardzo duża matryca przetwornika zapewnia jasny obraz. Nowoczesna technologia przetworników SONY ExView dodatkowo zwiększa czułość kamery podczas pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Kamery dzień noc posiadają obiektyw 4mm. Użytkownik może wymienić układ optyczny na obiektyw o innym kącie widzenia. Model LC-618 korzysta z synchronizacji wewnętrznej. Telewizja przemysłowa budowana w oparciu o te profesjonalne kamery jest wyjątkowo efektywna.

Skomentuj

Kamery dzień noc

Brak komentarzy »
Kamery dzień noc LC-471 posiadają dualną konstrukcję i pozwalają na prowadzenie monitoringu w dwóch trybach, mianowicie kolorowym i czarnobiałym. Kamery dzień noc z serii LC-471 posiadają fantastyczny przetwornik – CCD Sony Super HAD 1/3”. Cechą charakterystyczną przetwornika jest podwyższona zdolność rozdzielcza rzędu 600/700 linii TV oraz czułość 0,1/0,001 Lx (dzień/noc). Te bardzo dobre parametry przetwornika gwarantują uzyskanie niezwykle ostrego i dobrze odwzorowanego obrazu. Kamera LC-471 bez zarzutów działa także w sytuacjach gdy występują duże kontrasty pomiędzy silnie oświetlonymi i zaciemnionymi częściami obrazu. Doskonałej jakości praca kamery LC-471 możliwa jest także dzięki specjalnym układom wspomagającym przetwarzanie obrazu oraz za sprawą sterownika automatyczną przysłoną, który pozwala na montaż obiektywów AutoIris.

Skomentuj

Kamery dzień/noc

Brak komentarzy »

Kamery dzień/noc. Kamery Dualne DinonXF firmy Bosch z serii LTC 0620 kamera typu dzień/ noc. Kamera wyposażona w unikalny przetwornik CCD 1/2, która korzysta z 15 bitowej technologii obróbki obrazu. Kamery dzień/noc z serii LTC 0620 wyposażone są w funkcję XF-Dynamic, które pozwalają na zwiększenie zakresu dynamiki obrazu, kontrastu oraz na dokładniejszą reprodukcję kolorów. Dzięki tej funkcji jest to urządzenie doskonale spisujące się w nocy a także w miejscach o słabszym natężeniu światła. Kamera dzień/noc LTC 0620 może korzystać z dodatkowego oświetlenia podczerwienią, gdyż posiada mechanicznie ustawiane filtry podczerwieni. Kamera LTC 0620 charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością rzędu 540 TVL. Kamery dzień/noc przełącza się na tryb monochromatyczny automatycznie gdy oświetlenie spadnie poniżej pewnego poziomu, dlatego kamery dualne typu dzień/noc są doskonałym produktem, który sprawdza się w systemach monitoringu.

Skomentuj