Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Kamery samochodowe Dzień/Noc

Brak komentarzy »

Kamery samochodowe to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Rosnące zapotrzebowanie na urządzenia tego typu wynika przede wszystkim z tego, że z każdym miesiącem na ulicach porusza się coraz więcej samochodów. Kamery samochodowe pozwalają na rejestrację zdarzeń drogowych, dzięki którym w łatwy i skuteczny sposób możemy rozwiązywać wszelkie sytuacje sporne, np. dokładnie ustalić przyczynę wypadku i jego sprawcę. Ponadto, kamery samochodowe to także dokonała kontrola pojazdów firmowych. Dzięki nim mamy kontrolę nad tym gdzie i jak jeżdżą nasi pracownicy w czasie pracy.


W sprzedaży dostępnych jest wiele urządzeń tego typu, różniących się od siebie funkcjonalnością, jakością dostarczanego obrazu oraz ceną. Wybór urządzenia o najlepszym bilansie między ceną a jakością nie jest łatwy. W ostatnim czasie przejrzeliśmy aktualną ofertę czołowych procentów kamer samochodowych i naszą szczególną uwagę zwrócił wideorejestrator samochodowy LC-600C LC Security. Charakteryzuje się on atrakcyjną ceną oraz rewelacyjnymi możliwościami jak na urządzenie w tym przedziale cenowym. Kamera samochodowa LC-600C posiada bowiem szerokokątny obiektyw i oferuje doskonałej jakości nagrania wideo w rozdzielczości Full HD 1920x1080p. Jest także odpowiednio przystosowana do pracy całodobowej ? funkcja Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem podczerwieni.

Dobrze opisane klawisze funkcyjne i wbudowany ekran o przekątnej 1,5 cala, zapewniają łatwą i wygodną konfiguracją urządzenia. Na wyróżnienie zasługują także inne właściwości użytkowe kamery do samochodu LC-600C, takie jak: czujnik przeciążenia G-Sensor (automatyczne zapisanie nagrania w przypadku kolizji i niedopuszczenie do nadpisania pliku, w którym znajdowało się zdarzenie), funkcja detekcji ruchu, automatyczny start nagrywania po włączeniu zapłonu, funkcja nagrywania w pętli, lokalne rejestrowanie obrazu na kartach pamięci microSD o pojemności do 32 GB oraz wyświetlanie na nagraniu godziny i prędkości.

Skomentuj