Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Kamery szybkoobrotowe

Brak komentarzy »
Niektóre wymienne moduły przemysłowych kamer szybkoobrotowych z serii AutoDome 300 firmy Bosch to moduł procesora, kamery, obudowy, komunikacji oraz mocowania. Kamery CCTV AutoDome 300 dostępne są w dwóch wersjach z 18-krotnym i 26-krotnym zoomem optycznym. Kamera AutoDome 300 została zbudowana na bazie przetwornika CCD 1/4". Rozdzielczość obrazu jaką dysponują kamery szybkoobrotowe AutoDome 300 to 460TVL. Dzięki hybrydowej budowie kamery z serii AutoDome 300 są wstanie przesyłać sygnały zarówno po kablach koncentrycznych jak i po sieciach komputerowych IP. Zaawansowana obsługa alarmów, wielopoziomowa detekcja ruchu, możliwość konfigurowania stref prywatności w postaci wielokątów oraz kompensacja kabla to elementy gwarantujące najwyższą jakość prowadzonej obserwacji.

Skomentuj

Kamery szybkoobrotowe

Brak komentarzy »
Urządzenie zapewnia niezwykłą swobodę w prowadzeniu obserwacji. Dzięki pełnej 360 stopniowej rotacji poziomej oraz 90 stopniowej rotacji pionowej kamery szybkoobrotowe z serii LC-9022L doskonale sprawdzają się w systemach CCTV gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu. Model LC-9022L został zbudowany na bazie nowoczesnych technologii. Podstawowym elementem budowy tego profesjonalnego urządzenia dozorowego jest super nowoczesny przetwornik obrazu CCD SONY Super HAD. Przetwornik pracuje w dwóch trybach: kolorowym i monochromatycznym. Dzięki dualnej konstrukcji urządzenie doskonale sprawdza się w całodobowych systemach telewizji dozorowej. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję Auto Iris dzięki której automatycznie dostraja się do panujących warunków oświetleniowych. Specyfikacja techniczna obrotowych kamer CCTV LC-9022L:

- światłoczułość 0,02 Lx,
- rozdzielczość 480 TVL,
- automatyczny balans bieli,
- port komunikacyjny RS485,
- 8 torów ruchu,
- możliwość zapamiętania 128 pozycji.

Skomentuj

Kamery szybkoobrotowe

Brak komentarzy »
Wysoka rozdzielczość w połączeniu z czterem systemami wspomagającymi (AI, AWB, AGC, BLC) pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej jakości obrazu, który pozwala na identyfikację nawet bardzo drobnych szczegółów. Standardowo kamery szybkoobrotowe z serii YK 2E00 wyposażone są w nowoczesny zmiennoogniskowy obiektyw typu AutoIris. Ogniskowa tego obiektywu zmienia się w zakresie od 3.9 do 85.8mm, co pozwala na uzyskanie nawet 22-krotnego zbliżenia optycznego. Ponadto, kamery szybkoobrotowe posiadają także zoom cyfrowy, który w połączeniu z zoomem optycznym pozwala na osiągnięcie nawet 220 krotnego zbliżenia. Dzięki swojej ogromnej funkcjonalności kamery szybkoobrotowe wykorzystywane są przede wszystkim na bardzo dużych przestrzeniach, takich jak magazyny, centra handlowe oraz supermarkety.

Skomentuj