Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Niezawodna kamera IP WiFi LC-315

Brak komentarzy »

LC-315-szkolaMarka LC Security wprowadziła do swojej oferty niezawodną kamerę sieciową LC-315, która dzięki wysokiej odporności na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne, doskonale nadaje się do montażu w miejscach, w których standardowe kamery do monitoringu IP nie zdają egzaminu. Kamera sieciowa zewnętrzna LC Security LC-315 sprawdza się w wielu zastosowaniach, w szczególności w tym, gdzie konieczna jest szczegółowa wideoweryfikacja osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych (wideo w jakości HD 720p przy 25 kl./s, kompresja H.264).

Dużym atutem kamery IP LC Security LC-315 jest możliwość prowadzenia dozoru wideo przez całą dobę. Dokładne obrazowanie w każdym oświetleniu, nawet w całkowitej ciemności, zapewnia automatyczna funkcja Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem podczerwieni IR LED o zasięgu podświetlenia w promieniu do 20 m. Ze względu na możliwość skutecznej i niezawodnej pracy w trudnych warunkach, kamery sieciowe z serii LC-315 stanowią rewelacyjną propozycję na monitoring IP terenów wokół szkół, parkingów strzeżonych, magazynów, hal produkcyjnych oraz posesji prywatnych.

LC-315-22

Na wyróżnienie zasługują także inne właściwości użytkowe modelu LC-315, takie jak: łączność bezprzewodowa WiFi, zdalny podgląd obrazu za pomocą platform mobilnych iOS, Android, Windows, rozbudowane oprogramowanie zarządzające, obsługa P2P, PNP i Plug&Play oraz detekcja ruchu i powiadamianie e-mail.

Skomentuj