Telewizja przemysłowa – kamery CCTV, rejestratory cyfrowe

Montaż kamer przemysłowych – kamery sieciowe IP, kamery analogowe

Zewnętrzne systemy telewizji dozorowej IP

Brak komentarzy »

LC-319-wifiPoszukujesz funkcjonalnej kamery sieciowej, która charakteryzowała by się atrakcyjną ceną, bezawaryjną pracą w trudnych warunkach przez całą dobę, łatwym i szybkim montażem oraz szczegółowym obrazowaniem? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być bezprzewodowe kamera IP LC-319 LC Security, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o wymagających systemach dozoru wideo.


Prezentowana kamera sieciowa do systemów CCTV IP posiada moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi, dzięki czemu bez problemu zainstalujemy ją w wybranym przez nas miejscu. Wyposażona w niezawodny mechanizm PTZ i profesjonalny obiektyw zmienno-ogniskowy 4 – 9 mm z 3-krotnym zoomem optycznym, doskonale sprawdza się w dozorze wideo dużych powierzchni (możliwe śledzenie obserwowanych obiektów), takich jak: boiska, parkingi, pasaże handlowe, place zabaw, itp. Kamera sieciowa IP LC-319 IP wyróżnia się także możliwością wygenerowania pełnego detali obrazu w jakości HD 720p przy 25 kl./s, który umożliwia szczegółową wideoweryfikację obserwowanych osób i przedmiotów.

LC-319-22

Efektywny monitoring całodobowy zapewnia funkcja Dzień/Noc oraz wbudowany, diodowy promiennik podczerwieni, który w przypadku całkowitego braku oświetlenia podświetla monitorowaną scenę w promieniu 40 m. Na wyróżnienie zasługują także inne właściwości kamery megapikselowe LC-319 LC Security, takie jak: detekcja ruchu, wsparcie P2P, Plug&Play, QR Code oraz obsługa urządzeń mobilnych, która pozwala na uzyskanie zdalnego podglądu obrazu z kamery, niezależnie od czasu i miejsca naszego pobytu. Optymalne zabezpieczenie przed warunkami pogodowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi gwarantuje metalowa obudowa z uchwytem montażowym.

Skomentuj